MAKIJAŻ PERMANENTNY
select language
Presentation

KARTRIDŻ


BioEvolution
opracował i opatentował pierwszy zintegrowany system igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.  Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Zabezpiecza przed cofaniem się barwnika i krwi do rękojeści. Tym samym eliminuje możliwość zakażenia podczas zabiegu. Dla zapewnienia bezpieczeństwa jednorazowe kartridże pakowane są w blistry, w sterylnym pomieszczeniu (ISO klasy 8) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu. Każdy kartridż posiada numer seryjny.

zamkij okno

Gdy kartridż jest odłączony igła automatycznie chowa się w nasadce. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się igłą i pozwala uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby takie, jak AIDS czy wirusowe zapalenie wątroby.

Kartridż zawiera zbiorniczek na pigment. Mieści on taką ilość barwnika, która wystarcza do przeprowadzenia standardowego zabiegu. Opatentowana konstrukcja kartridża zapobiega rozlewaniu się pigmentu. Kształt igły został zaprojektowany w taki sposób, aby uzyskać jak najwyższą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszych urazach. 

 

1/ 1